Złoty Laur Super Biznesu

Informacje

Złoty Laur Super Biznesu


To prestiżowa nagroda przyznawana osobom, instytucjom i przedsiębiorstwom za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce. Została powołana w 2014 roku z okazji 25-lecia wolności gospodarczej Polski i 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Co roku, kapituła złożona z przedstawicieli redakcji magazynu „Super Biznes” wyróżnia firmy, osoby i inicjatywy, które odnoszą sukcesy, działają uczciwie i odpowiedzialnie, niejednokrotnie podejmując działania na rzecz społeczeństwa. Złote Laury Super Biznesu są wręczane na uroczystej gali, na którą zapraszani są przedstawiciele rządu, polscy top managerowie, politycy oraz przedstawiciele sektora MSP.
Tradycyjnie Gali Złotego Lauru Super Biznesu towarzyszy Kongres Gospodarczy POLAND GO! Jest to cykl debat eksperckich, podczas których zaproszeni goście (przedstawiciele rządu, biznesu oraz organizacji pozarządowych) omawiają bieżące i najistotniejsze, z punktu widzenia przedsiębiorców, zagadnienia.
Złoty Laur Super Biznesu i Kongres Gospodarczy POLAND GO! to wydarzenia organizowane przez redakcję „Super Biznesu”. „Super Biznes” jest dodatkiem do „Super Expressu”, wydawanym od 2010 roku i poświęconym zagadnieniom związanym z prowadzeniem własnej firmy.

 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
Super Express
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 515 90 01
listy@superexpress.pl

Biuro Reklamy
Grupy Super Express:

Time SA
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 590 53 41
reklama_superexpress@grupazpr.pl