PORADNIKZDROWIE.PL

Informacje

Poradnikzdrowie.pl

 

 

Jest jednym z najdłużej funkcjonujących i chętnie odwiedzanych serwisów o tematyce zdrowia i zdrowego stylu życia. Poradnikzdrowie.pl to rzetelne źródło informacji oraz porad dotyczących profilaktyki chorób, metod leczenia, dbania o urodę i kondycję fizyczną.
Serwis zawiera eksperckie artykuły dotyczące medycyny, żywienia, urody, seksu, ciąży i macierzyństwa oraz psychologii. Celem redakcji jest propagowanie wiedzy zgodnej z Evidence-Based-Medicine, czyli medycyną opartą na dowodach. Redakcja współpracuje z wybitnymi specjalistami, m.in. z zakresu medycyny, dietetyki, psychologii. Prowadzi i angażuje się w prozdrowotne kampanie społeczne, przedsięwzięcia edukacyjne, a także współpracuje ze stowarzyszeniami, organizacjami pacjenckimi i instytucjami ochrony zdrowia.
Specjalna subdomena fit.poradnikzdrowie.pl prezentuje nowości z kategorii fitness oraz materiały poradnikowe z podpowiedziami, jak ćwiczyć, aby uzyskać oczekiwane efekty. Artykuły są wzbogacone materiałami wideo i galeriami zdjęć.
Serwis wzbogacony jest o autorskie cykle reporterskie w formie video, które pokazuje ujęcie choroby nie tylko z medycznego punktu widzenia, lecz także porusza kwestie radzenia sobie z chorobą.

Bussines unit director segmentu zdrowie i parenting: Agnieszka Wirtwein-Przerwa
Redaktor Naczelna – Katarzyna Hubicz

 

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
Poradnikzdrowie.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
poradnikzdrowie@grupazpr.pl

Biuro Reklamy:
Time SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 53 41
reklama_zdrowie@grupazpr.pl

Biuro Reklamy:
IDMnet SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 22 590 53 05
Reklama performance:
performance@idmnet.pl
Reklama programmatic:
pmp@idmnet.pl